niagara
01 بهمن 1401 - 09:03

رونمایی از سه اثر فقهی از «محمدجواد مهری»، عالم کرمانشاهی

سه اثر فقهی حجت‌الاسلام محمدجواد مهری، استاد کرمانشاهی حوزه علمیه و رئیس دفتر شورای نگهبان استان قم، با عناوین «فقه مقاومت»، «فقه جهاد» و «فقه اطلاعات و امنیت» روانه بازار نشر شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، سه اثر فقهی حجت‌الاسلام محمدجواد مهری، استاد کرمانشاهی حوزه علمیه و رئیس دفتر شورای نگهبان استان قم، با عناوین «فقه مقاومت» از نگاه مذاهب خمسه با رویکرد مقارنه‌ای و تحلیلی در ۳۵۰ صفحه، «فقه جهاد» از نگاه مذاهب خمسه با رویکرد مقارنه‌ای و تحلیلی در دو مجلد ۱۱۰۰ صفحه‌ای و «فقه اطلاعات و امنیت» از نگاه مذاهب اسلامی به همت مرکز پژوهشی مبنا و انتشارات مکث اندیشه در ۴۰۷ صفحه چاپ و روانه بازار نشر شد.

این سه اثر در یازدهمین همایش بین‌المللی روز غزه با حضور سردار فدوی جانشین فرمانده کل سپاه پاسدران انقلاب اسلامی، حجت الاسلام محمد حسن رحیمیان دبیرکل جمعیت دفاع از ملت فلسطین، سیدمجتبی ابطحی دبیر دائمی کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین و حضور جمعی از سفرای کشورهای عربی، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، شخصیت‌های داخلی و بین‌المللی و فعالان حوزه فلسطین و مقاومت در حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی در تهران رونمایی شد.

در کتاب فقه و امنیت نام شهدای مدافع حرم استان کرمانشاه برده و یادی هم از دفاع جانانه مردم کرمانشاه در دوران دفاع مقدس شده است.

منبع: فارس
شناسه خبر: 987630